• Mbështetje Call +86 152 2012 8160
 • 5

Ne ofrojmë profesional ndriçim Zgjidhje & OEM Sherbime

Që themeluar në vitin 2013, Sansun Opto elektronike Co, Ltd, është e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e llambat LED. ODM dhe OEM shërbimet janë dhënë gjithashtu. Duke e bazuar në parimin e "Cilësia e parë", ne kemi fituar reputacion të lartë në mesin e klientëve tanë të vlefshme në SHBA, Evropë dhe Lindjen e Mesme tregjet Produktet tona kryesore janë LED Misër llambat, të udhëhequr lineare Lights, UFO LED High Bay Lights, UDHËHEQUR nga Përmbytjet Lights , LED bulbs misri, LED Wall Paketa etj

Analysis Of The Effect Of Tunnel Light So...

The light color of the light source includes color rendering and color temperature. Visual function is the ability of a person to complete a certain visual operation with the aid of a visual organ. The visual effect is usually assessed by the speed and accuracy of the completed work. In addition ...

Çfarë është LED llambë misri?

LED llambë misri është një lloj llambë LED, e cila i takon klasës burim drite, dhe me 360 ​​kënd shkallë rreze. formë dhe llambë shpërndarja e saj bead është si një kalli misri, kështu që ajo që quhet LED llambë misri. (Llambë Sansun 30W LED misri) Features misri Trupi llambë llambë është kompakt dhe i përshtatshëm për ...
Çfarë është LED llambë misri?

Inteligjente ndriçimit Hyn High-speed De ...

Në vitet e fundit, ndriçimi i zgjuar ka qenë "i vogël dhe goditje rrufeje" dhe nuk është përhapur me të vërtetë. Deri në vitin 2017, kjo situatë ka ndryshuar në mënyrë të konsiderueshme, dhe ndriçimi inteligjent nuk është më "nuk e ngrohtë dhe e nxehtë" dhe ka hyrë në një fazë të zhvillimit të shpejtë. Sipas të dhënave të fundit nga LEDInside, t ...
Inteligjente ndriçimit Hyn Development High-speed, industriale dhe tregtare skenare më e madhe e aplikimit

Ajo që po ndikon në ef dritë nxjerrjes ...

LED quhet burimi ndriçim katërt të gjeneratës ose burim të gjelbër të lehta. Ajo ka karakteristikat e kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit, jetë të gjatë dhe të vogla. Ajo është përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si tregues, ekran, stolisje, backlight, ndriçim të përgjithshëm dhe urban ni ...
Ajo që po ndikon në efikasitetin dritë nxjerrjes në paketimin LED?
 • Transport falas

  Transport falas

  Anijeve në botë për urdhërat mbi $ 99
 • dhuratë të veçantë

  dhuratë të veçantë

  Dërgo dhuratë e përkryer për të dashurit tuaj
 • Money Back

  Money Back

  Jo marrjes së një artikull aplikuar për të shpërblyer
WhatsApp Online Chat!